Poznejte naše dodavatele

Pro vaši kuchyni jsme vybrali jen to nejlepší

Rot Punkt Küchen

Kuchyně je centrum života

“Vyrobeno v Německu” a ještě více, “Vyrobeno ve Východním Vestfálsku” jsou světově uznávaná označení kvality našich kuchyní, která je známá po celém světě. Rodinná firma Rotpunkt Küchen dnes produkuje výrobky nejvyšší kvality za pomoci posledních výrobních technologií.

Express-Küchen

Jednoduše vše dobré

Moderní, mladá a vášnivá — tato slova popisují nejen naši společnost ale i svět kuchyní. Inspirujte se našimi osmi řadami kuchyní a vyzkoušejte náš System 15, který udělá plánování kuchyně ještě snadnější.

Bora

Inteligentní kuchyňské spotřebiče

Varné desky BORA s inteligetním odsáváním zachycují výpary a pachy přímo takm, kde vznikají - na varné desce.
Patentovaný systém technologie BORA se skládá z varné desky a odsavače. Je charakteristická vysokou efektivitou produktu a zajišťuje maximální flexibilitu designu, která posouvá hranice kuchyňské architektury.

Nevíte jak začít?

Prohlédněte si nabídku

našich ověřených dodavatelů.

Víme, jak je dnes těžké zorientovat se v nekonečné nabídce sortimentu. Chceme vám ušetřit čas, proto jsme pro vás připravili seznam našich ověřených dodavatelů s odkazy aktuální nabídku.

Štěstí přeje připraveným

Prohlédněte si nabídku ještě před poptávkou, budete tak mít lepší představu o možnostech jak můžeme zrealizovat vaši vysněnou kuchyni.