Kontaktujte mě

Napište nám

Máte dotaz, chcete poradit… Neváhejte mě kontaktovat

3 + 7 =

Telefon

(+420) 775 897 919
info@skuchyne.cz

VZORKOVNA

Vzorkovna

Sjednejte si schůzku v naší vzorkovně, kde si můžete prohlédnout vzorky dvířek, různé typy kování a širokou škálu materiálů. Vystavená funkční kuchyň Rot Punkt  s ukázkou různých typů vyklápěcích mechanizmů Blum Aventos u horních skříněk,  kování na zásuvky Grass a varná deska s integrovaným odsáváním BORA.

Provozní doba:

Po – Ne –  8:00 do 18:00 hod pouze po telefonické domluvě na tel. 775 897 919

Mapa

Kde nás najdete

Parkování zdarma na parkovišti u domu, v případě, že nebude volné místo, tak využijte parkoviště mezi 14.ZŠ a sportovní halou, které je vzdálené cca 100 m.

f.A.Q.

Často kladené otázky

Jak probíhá plánování a objednání kuchyně?

Nejprve je potřeba kuchyň naplánovat, což je možné na základě podkladů zákazníka, ať už je to např. půdorys prostoru, stavební výkresy nebo náčrt od ruky. Poté je možné zpracovat prvotní cenovou nabídku, na základě které si zákazník udělá představu o ceně budoucí kuchyně. V další fázi je možné do nabídky doplnit cenu dřezu a baterie, vestavných spotřebičů a dalších doplňků.

Jak probíhá plánování kuchyně?

Plánování je možné na základě předání podkladů a požadavků od zákazníka. To je možné uskutečnit osobně v naší vzorkovně anebo on-line přes kontaktní formulář či emailem. Samotná prezentace probíha opět osobně nebo on-line. 

Jaké jsou termíny dodání kuchyně?

Obykle je termín dodání 8-10 týdnů od uhrazení zálohy zákazníkem. Přesný termín montáže je domlouván 1-2 týdny před uplynutím termínu dodání.

V současné době se může stát, že termíny dodání spotřebičů nemohou být garantovány.

Kde působíme?

Hlavní oblast působnosti je především Ústecký kraj a Hl.město Praha, ale je možno dodání po celém Česku.

Jak je to s dodáním spotřebičů?

Samozřejmostí je dodání vestavných spotřebičů, dřezů, baterií, LED osvětlení a dalších doplňků. Jistě si vyberete z naší nabídky od našich prověřených dodavatelů. V případě, že již spotřebiče máte, tak je možné je za polplatek namontovat.

Máme již návrh kuchyně vlastní nebo od vaší konkurence, dodáte kuchyň podle tohoto návrhu?

Především záleží na kvalitě zpracování dodaného návrhu. V každém případě návrh zrevidujeme a podle potřeby přepracujeme. 

Jak je potřeba mít připravený prostor pro kuchyň?

Před montáží je nutné, aby na stěnách byly hotové rozvody vodo a elektroinstalace. V případě vody musí být namontovány rohové ventily a odpadové potrubí HT průměr 40 mm. U elektroinstalace musí být zapojeny na zdi el.zásuvky, pouze v případě obložení stěny za pracovní deskou  sklem není potřeba zásuvky instalovat, pouze stačí zabudovat el.krabice do zdi popř. nechat ve zdi vysekané otvory s kabely pro obklad ze dřeva. 

Můžete ke kuchyni dodat i jiný nábytek?

Ano, ke kuchyni lze dodat i různé atypické prvky a také nábytek do jiných místností.

Montujete nábytek na umakartové jádro?

Ne na umakartové jádro kuchyně nemontujeme. V tomto případě k umakartovému jádru lze připravit předstěnu ze dřeva a OSB desek, čím se zároveň vyřeší možnost rozvodů instalace vody a elektra.