Kuchyňská deska
je jako základní kámen

 

za naši kvalitu ručíme

Proč je výběr kuchyňské desky tak důležitý?

Kuchyňská pracovní deska je jedna z nejvíce exponovaných částí kuchyně a není deska jako deska. Základní rozdělení je podle použitého materiálu na pracovní desky. Nejpoužívanější desky jsou pracovní desky síly 40 mm s postformingovou nebo rovnou hranou (nosič dřevotříska, povrch laminát), lze dodat i jiné síly např. 25 mm.

Náročnější zákazníci si mohou vybrat moderní kompaktní desku o síle 10-12 mm, popřípadě akrylátové desky, které se vyznačují tím, že nejsou viditelné žádné spáry. Pro exkluzivní pracovní desky se pak používá přírodní žula nebo technický kámen. A v neposlední řadě nelze zapomenout na masívní dřevo, na jehož ošetření používáme přírodní oleje Osmo. Dřevěné desky se ovšem neobejdou bez pravidelné údržby.
Všechny materiálové varianty nabízí širokou škálu dekorů a odstínů. S výběrem správné varianty pomůžeme při plánování vaší nové kuchyně.
V sortimentu mám několik dodavatelů pracovních desek např. Egger, Kronospan, Kaind a Pfleiderer.

PLÁNUJTE

KUCHYNĚ SORAL

„K řemeslu jsem měl vždy blízko“

Tak to jsem já truhlář Josef Soral a zabývám se návrhy kuchyní, jejich kompletní dodávkou a profesionální montáží. Pro Váš interiér můžu mimo kuchyň zajistit také výrobu dalšího nábytku na míru.