Jak budeme postupovat?

Základem každého úspěšného projektu je Plánování

Úvodní konzultace

Pro úspěšné naplánování vaší vysněné kuchyně je potřeba poznat vaše představy a požadavky na vybavení, jak často a pro kolik členů domácnost vaříte.

Zaměření

Na začátku plánování je nejdůležitější znát váš prostor. Půdorys prostoru s označením umístění oken, dveří a současných instalací můžete dodat ve formě jednoduchého náčrtku od ruky popř. můžeme provést zaměření současně při prvním jednání.

Návrh

Na základě společné konzultace a předání rozměrů prostoru připravíme návrh řešení kuchyně. Dle prostorové situace je možné připravit 1-3 řešení.

Prezentace návrhů

Základní plánování je připravené, tak zbývá domluvit se na společném čase a prezentace může proběhnout On-line. Z pohodlí Vašeho domova se připojíte ke schůzce a prohlédnete si vizualizace ve 3D.

Ladění detailů

Drobné změny je možné provést ihned při prezentaci, časově náročnější změny jsou zpracovány a prezentovány později dle domluvy.

Vybavení a spotřebiče

Dnešní doba nabízí široký sortiment vybavení, doplňků a spotřebičů – to vše společně vybereme a doladíme. Nyní máme kuchyň naplánovanou, zbývá jen …

Cenová nabídka

Podle finálního naplánování zpracujeme položkovou cenovou nabídku, kterou obdržíte emailem. Částka uvedená v cenové nabídce je konečná a z naší strany nebude překročena.

Objednávka kuchyně

Po akceptaci cenové nabídky vaši kuchyň ihned zadáváme do výroby a sdělíme předběžný termín dodání.

Montáž a předání

Přesný termín dodání si domluvíme 1 týden předem. Montáži věnujeme dostatek času 1-3 dny dle náročnosti kuchyně. Předání proběhne po montáži.

Domluvte si úvodní schůzku ještě dnes!

Napište nám vaše telefonní číslo, my vám zavoláme zpátky.

Kontakt